Šablony na avatary 03

Tuhle sadu mám rád, jsou tam docela zajímavé abstraktní kousky. Občas trochu ujíždím do moc „fantasy stylu“. 27 kusů… to mě to nějak chytlo v tom roce 2011. Vzpomínám, že jsou tam některé kousky speciálně dělané pro jednu sadu avatarů, kterou jsem nikdy nedodělal a nikdy nepublikoval, ale některé jsem využil v profilech na pár webech – jako avatar u komentářů. Zvažuji, že bych to mohl dokončit, pokud by byl zájem.

Počet: 27
Rozměr: 100×100

Na další ukázky šablon jsem vybral tyto tři chlapíky. Velmi mě překvapil ten třetí, nečekal jsem, že bude vypadat tak pěkně.

EDIT (29.12.2017): všech 27 nových náhledů.

 4 komentáře pro “Šablony na avatary 03”

 1. Blanch napsal:

  Ty jsou bomba.
  Řada těch světle modrých u mě vyhrává, ale všechny jsou super.
  U některých, koukám, ses fakt pořádně vyřádil, to musela být pixelová bitva 😀

  • Tom napsal:

   V týhle sérii jsem se do toho tak nějak dostal. Teď je na řadě 4. série, ale nemohu se dokopat k těm 45 náhledům. 😀 Tam už bude vidět propracovanost.

 2. Blanch napsal:

  Jak já ti rozumím :D, já mám pár věcí, co chci pořád vložit, ale… Jsme na vážkách, jestli to upravovat nebo ne, protože s tím bude hodně práce, ale na druhou stranu to zas nechci nechat, jak to bylo při starém… Takže… mě to brzdí, protože nevím, jestli vyhraje lenost nad precizností 😀

  Já se teda hlavně těším, až se jednou konečně dostaneme i k nějakým designům nebo co 😀

 3. Baryn napsal:

  Nikdy by mě nenapadlo, kolik různých tvarů, jaké předěly a ozvláštnění můžou mít takové drobnosti jako avatary. Vím, že grafické blogy vždycky vznikaly, aby jejich autoři nějakým způsobem pomohli těm méně zručným, ale vaše stránka působí opravdu velmi profesionálně. Jsem zvědavá, s čím vším přijdete. \o/

Zanechte komentář