Šablony na avatary 01

Velice stará sada šablon na avatary. Některé jste již mohli vidět u některé mé tvorby. Člověk nějak musí začít. Nedivte se, že tam jsou i krapet nepovedené pokusy. Původně jsem neměl v plánu dělat free templates na avatary, ale časem se mi jich pár nahromadilo, tak mě napadlo dát je k dispozici pro vás. Když teď na tu sadu koukám, mám z ní docela nostalgickou náladu.

 

Počet: 15
Rozměr: 100×100

 

Pro představu jsem si dovolil vyrobit, připadně vyštrachat pár ukázek. Vybral jsem ty, které mi připadají nejzajímavější. Ten první jsme měli na Ellysia.net jako erární avatar. Sám jsem se překvapil, že jsem tenhle rámeček zařadil do free setu. Ten druhý jsem měl na svém osobním webíku. Opět jsem překvapil sám sebe. Myslel jsem, že je to „TEN“ rámeček, který jsem si nedopatřením smazal. Nevím proč, ale mám k němu nějaký citový vztah. No a poslední rámeček jsem před chvilkou vyrobil za účelem ukázky pro tento článek.

 

 
Jelikož mě po x letech zajímalo, jak bude vypadat celá sada… Dodělal jsem dnes všechny náhledy. Jů! 😀
 

5 (100%) 2 vote[s]


4 komentáře pro “Šablony na avatary 01”

 1. Blanch napsal:

  Ooo…
  Co z toho je starší, vždyť vypadají všechny dobře 🙂

  Tlesk tlesk!

 2. Blanch napsal:

  Já je dělám od začátku a vždycky si u toho rvu vlasy, protože nad tím trávím víc času, než nad samotnou tvorbou těch rámečků 😀

  Ale pořád mám potřebu lidem ukazovat, co ty ptákoviny prostě dokážou vytvořit, aby je někdo použil.

  • Tom napsal:

   Přesně tak. Si aspoň můžou stáhnout hotové avatary, když se s tím nechtějí dělat, ale trochu to tím ztrácí na významu.

Zanechte komentář