Rámečky na avatary – starší

Po nějakém čase jsem se zase prohrabala ve svých starých rámečcích a našla jsem tam tento „poklad“, je to takový mix hodně hodně starých rámečků(viz. ty první nesmysly a ty čtverečkoidní miniatury) a o něco méně starších rámečků, taková čtverečkoidní a kuličkoidní všehosměska nevalné kvality, ale aspoň jsem zase vyprázdnila pár složek. Třeba se najde blázen, co je použije a co absolutně netuší, jak udělat v grafickém programu pitomý čtvereček nebo jiný bazmek :D. Kdo ví, možná i někdo takový existuje.

Ráda bych touto cestou odkázala i na starý blog, kde lze stáhnout i starší rámečky, které zde na webu nejsou publikovány. Naleznete je přímo v TÉTO sekci.

Zakazuji šířit tyto soubory dál. Jsou určeny pouze pro vlastní užití, nikoliv k propagaci a na nějaké obohacování. Můžete je s klidem používat, ale nechci je u nikoho vidět ke stažení, to pak budu zlá. Nebo jakékoliv jiné přivlastňování.

 

Počet rámečků: 46 kusů
Rozměry: 100px na 100px

 

Ve složce zip naleznete jak soubor, který lze přímo nahrát do photoshopu mezi štětce – ve formátu abr, ale také gif obrázky ve složce GIF, ze kterých lze štětce vytvořit i v jiných programech, nebo novějších verzích photoshopu.

Ukázkové avatary můžete klidně použít na svůj blog/web do článků. Jsou volně k dispozici.

 

5 (100%) 1 vote


4 komentáře pro “Rámečky na avatary – starší”

 1. Tom napsal:

  Wow. ♥

  Bych měl taky oprášit složky. 😀

 2. Blanch napsal:

  To jo, tys tam takových pokladů měl taky hodně :))

  Mně se do toho furt nechce, protože toho mám moc, ale byly to paradoxně nejstahovatelnější věci, určitě to někdo využije.

 3. Tom napsal:

  Mám bohužel na všem starý credits, jinak bych to sem bouchnul. Momentálně to není nikde ke stažení.

 4. Blanch napsal:

  Já mám taky na většině furt LC(hlavně layouty, to se mi vážně přepisovat nechtělo), ale až tak mě to netrápí. S novějšími věcmi se to změní.

  U těch rámečků je to ostatně jedno, ne? Jde hlavně o využití 🙂 Na to se vyprdni. Taky to k nám patří 🙂

Zanechte komentář