Memento

Někteří z vás si možná budou pamatovat design, který jsem mívala kdysi na blogu. Bylo mi líto tento vzhled ponechat jen tak pro blog.cz a říkala jsem si, že jednou z něj udělám i webový, abych si ho mohla nastavit hezky po svém a konečně ten čas nadešel. Upravila jsem trochu barvičky a i nějaká nastavení, nějaké prvky a zde je volně ke stažení na webové stránky.
Je situovaný na levou stranu. Každý tah, čárka, tečka a cokoliv, je mou vlastní snahou, tak budu pevně doufat, že toho nikdo nezneužije.

V případě užití layoutu na webzdarma.cz reklama rozhazuje layout a odděluje jej od pozadí, takže na sebe plynule nenavazují. Když nereaguje style, dá se to jednoduše vyřešit prodloužením obrázku pro pozadí. Pokud to zvládnete sami, nemusíte se mě ptát na povolení.

NÁHLED | STÁHNI - Memento (staženo 48× )6 komentářů pro “Memento”

 1. Blanch napsal:

  Kdyby se chtěl někdo podívat na originální provedení, co jsem kdysi mívala na blogu, tak tady je:
  http://nd06.jxs.cz/048/689/178e721f53_101041309_o2.jpg

 2. Keiji napsal:

  Je skvělý, ale jako bych vůbec něco jiného mohla tady očekávat. 🙂 Obzvlášť se mi líbí ty nadpisy, které působí jako hledáček. Asi i proto mi přijde ten na web lepší, když na blogu ty nadpisy v článcích takto nastavit nejdou.

  Jinak mě docela irituje ten text álá dvakrát projetý translatorem od Googlu. Ale to už je jen taková moje osobní poznámka pod čarou. 😀 Lorem ipsum jsem měla radši. Teď se mi v hlavě často přehrává „činnosti s řekne“ různě v průběhu dne.. Ale moje chyba, že si to pročítám. Nedá mi to.. 0:) 😀

 3. Blanch napsal:

  Tohle je české lorem ipsum 🙂 http://cs.blabot.net 😉

  Nicméně díky, jak jinak :). A jako jo no, blog je sice v mnoha ohledech dosti tvárný, ale třeba tohle je jedna z věcí, co mi na něm vadí, že není možné si upravit textová pole podle sebe.

  • Blanch napsal:

   btw, tam jde spíš o to, že lorem ipsum nemá diakritiku, tohle testuje háčky a čárky a jestli je kódování správně 🙂

   • Keiji napsal:

    Aha, tak to se omlouvám, to je moje chyba 😀 Nevěděla jsem, že je to „překlad“… viděla jsem to jako vzorový text a předpokládala, že to něco znamená. 😀

    • Blanch napsal:

     Překlad se tomu úplně říkat nedá :D, je to jednoduše vygenerovaný text náhodných slov testující kódování jazyka, stejně jako bylo lorem ipsum pro jazyky jiné, to taky nemělo hlavu a patu, ale pro českou diakritiku nebylo úplně testující, spíš jen zapláclo prostor 🙂

Zanechte komentář